Стільці

Предмет меблів, актуальний у будь-якому приміщенні будинку – це стілець. Залежно від моделі виробу, ви зможете підібрати найкращий варіант для певного приміщення.
Покупці найчастіше обирають: класичні обідні; офісні; барні; табурети; стільці-крісла (з підлокітниками); складні та інші ергономічні моделі високої якості.
Яка висота стільця комфортна для вас, як часто ви пересуваєте меблі, якому дизайну та стилю в інтер’єрі віддаєте перевагу – відповіді на ці питання допоможуть у виборі моделі виробів.

Також купити відповідні стільці можна, враховуючи:

  • призначення виробу – використовується модель на вулиці чи приміщенні. Для вулиці можете підібрати стільці, які швидко складаються та легко чистяться;
  • офісні стільці або вироби для дому, які ви використовуватимете часто – це моделі зі зручною ергономічною спинкою;
  • при виборі меблів враховуйте стиль оформлення приміщення, щоб стілець вписався в інтер’єр.
    Ще одна важлива характеристика стільців – ступінь їхньої жорсткості. Від цього залежить як зовнішній вигляд, а й інші властивості.

 

Стільці бувають:

  • жорсткі: спинка та сидіння не мають м’якої оббивки;
  • напівжорсткі: на сидіннях закріплюється шар набивання (5-7 мм), яке зверху покривається тканиною, шкірою або її замінником;
  • напівм’які: шар наповнювача збільшується та становить 40-60 мм;
  • м’які: дорогі стільці, які продаються окремо або входять до комплектів елітних меблів. Їх відмінність – наявність пружин між наповнювачем та основою сидіння. Спинки мають набивку та обтягуються тканиною, шкірою та іншими матеріалами.

Стильні, зручні, сучасні, якісні та екобезпечні – таким буде стілець від «ECOWOOD CENTER»!
З величезної різноманітності стилів та кольорів ми зможемо втілити будь-яке ваше бажання, а завдяки сучасному обладнанню та передовим технологіям ваш стілець буде не просто модним та красивим, а й надійним, високоякісним елементом інтер’єру.