Столи

Насамперед варто при замовленні столу звернути увагу на матеріал, оскільки цей критерій визначає ціну моделі і від нього залежить поєднання з іншими елементами інтер’єру.
При виборі розміру столу візьміть до уваги:

  • приблизно 60 см простору дозволять людині, що сидить за столом, почуватися комфортно. При розрахунку розміру враховуємо всіх членів сім’ї, а також додаємо хоча б два місця для гостей;
  • громіздкі меблі в тісному приміщенні створюватимуть багато незручностей. Як би вам не хотілося купити великий стіл, все ж таки врахуйте розміри їдальні, кухні або вітальні.

Якщо ваша квартира компактна, або часто приймаєте багато гостей, рекомендуємо купити стіл з додатковими вставками, розкладаючи які, ви отримуєте додаткову площу.
Форма стільниці визначає функціональність меблів та впливає на загальний вигляд інтер’єру:

  • прямокутні та квадратні столи відрізняються гарною місткістю при компактних розмірах. Вони – ідеальний варіант для невеликих кухонь або їдалень. Їх можна присовувати впритул до стіни, заощаджуючи місце, або комбінувати між собою;
  • овальні та круглі столи надають урочистості просторим вітальням, дозволяють створювати невимушену та дружню атмосферу за обідом. Така форма буде дуже доречною і в тісній кухні – закруглені кути значно знижують можливість травмування дітей або інших членів сім’ї. Заощадити місце ви можете за рахунок покупки круглого або овального столу-трансформера.

При виборі стільниці певної форми врахуйте особливості інших меблів в кімнаті. Овал чи коло дозволять згладити строгі лінії шаф, пеналів чи буфетів. Але і не виключено, що саме ваш інтер’єр успішно доповнять квадратні або прямокутні стільниці.

Стильний, зручний, сучасний, якісний та екобезпечний – такий буде ваш стіл кухня від «ECOWOOD CENTER»!
З величезної різноманітності стилів і кольорів ми зможемо втілити будь-яке ваше бажання, а завдяки сучасному обладнанню та передовим технологіям ваш стіл буде не просто модним і красивим, але й надійним, високоякісним.