Вітальні

Передпокій – це перше враження про Ваш будинок. Тут Ви одягаєтеся на роботу або вдаєтеся сюди з інституту. Передпокій створює найперше враження про Вас – господаря цього будинку. Саме тому варто ретельно підійти до вибору цього важливого куточка – вашого передпокою.
Тут має бути максимально зручно та при цьому максимально вільно. Якщо передпокій маленький, то можна придбати лише необхідні елементи або міні-передпокій, зараз таких варіантів багато. Якщо ж Ваш передпокій має в своєму розпорядженні простір, то можна вибрати набір передпокою або може передпокій-купе, а може кутовий варіант, тут вже Ви можете дати свободу своєї фантазії.
Передпокій зазвичай складається з вішалки, шафи, дзеркала та тумби для взуття. Якщо дозволяє місце, то в передпокої дуже знадобилася б банкетка або пуф для сидіння. Стиль передпокою залежить лише від Вас. Ви можете зробити передпокій у своєму стильовому рішенні або підлаштуватися під стиль квартири або будинку. Дзеркало на шафі у передпокої візуально збільшить простір. Світлі, холодні тони передпокою теж візуально збільшать простір, темні меблі, у тому числі так популярний зараз венге, варто вибирати людям із просторою передпокою.

Стильна, зручна, сучасна, якісна та екобезпечна – такою буде ваша передпокій від «ECOWOOD CENTER»!
З величезної різноманітності стилів і кольорів ми зможемо втілити будь-яке ваше бажання, а завдяки сучасному обладнанню та передовим технологіям ваш передпокій буде не просто модним і красивим, але й надійним, високоякісним.